Išvalyti
Kaina
Prekių kategorijos
Dydis

Geox

„GEOX“ ISTORIJA

 

Pavadinimą „Geox“ sudaro žodis „geo“, kuris graikų kalboje reiškia „žemė“, ir raidė X, simbolizuojanti mūsų pažangiausias technologijas, sukurtas Italijos laboratorijose ir apsaugotas pasauliniais patentais. Šis pavadinimas atspindi mūsų pastangas ir energiją, tikslus ir patirtį, rūpestį ir dėmesingumą smulkmenoms. Jis rodo, kad mokslas tarnauja kokybei ir kasdieniam grožiui.

Beveik prieš 25 metus „Geox“ įkūrėjas ir prezidentas Mario Moretti Polegato, keliaudamas po Riną Nevados valstijoje sukūrė revoliucinį sprendimą: jis pradūrė guminius savo batų padus, kad kojos kvėpuotų vaikštant karštoje saulės atokaitoje. Kodėl gi nesukūrus puikiai garuojančio ir kvėpuojančio gaminio neatsisakant lankstumo ir atsparumo, kuriuo pasižymi guma?

Grįžęs iš kelionės M. Polegato ėmėsi darbo dirbtuvėse nedidelėje šeimyninėje avalynės bendrovėje ir iš savo spontaniško sprendimo išplėtojo naują guminių padų technologiją. Jis išsyk ją užpatentavo ir sukūrė pirmuosius „kvėpuojančius batus“. Žinomos avalynės kompanijos išradėjo pasiūlymo atsisakė, tad išbandęs rinką su vaikiškų batų linija jis įkūrė savo įmonę. Pradiniai patentai pamažu tobulėjo ir M. Polegato ėmė siūti ne tik vaikiškus, bet ir vyriškus bei moteriškus batus.

 

„GEOX“ VISAME PASAULYJE

„Geox“ yra italų išradimas, bet įmonės gaminių galima įsigyti daugelyje pasaulio šalių. Virš 65 % apyvartos pasiekiama daugiau nei 110 šalių visame pasaulyje.

 

GUMOS PATENTAS

Dažniausiai mūsų batų kolekcijoje naudojamas gumos patentas. Guminiame pade nuo kojų pirštų srities iki vidurinės dalies esama specialių skylučių. Šioje pėdos vietoje yra daugiausia prakaito liaukų (700 palyginti su maždaug 200–250 likusiame pėdos plote). Šis patentas leidžia užtikrinti bate gerą šilumos reguliavimą ir sukurti tobulą mikroklimatą (temperatūrą ir drėgnumą). Dėl šios membranos padas nepraleidžia vandens ir kvėpuoja.

Pamatus „Geox“ revoliucijai padėjo išsamūs moksliniai tyrimai. Buvo sukurta membrana iš specialios medžiagos su mikroskopinėmis poromis. Ji išstumia prakaitą vandens garų pavidalu, bet neleidžia prasiskverbti vandeniui. Tai įmanoma dėl to, kad šios poros yra didesnės nei vandens garų molekulės, bet mažesnės nei vandens lašeliai. Vanduo nepatenka vidun, o prakaitas išgaruoja, tad pėdos išlieka sausos.

„Geox“ metė iššūkį nusistovėjusiam požiūriui į skyles batuose. Taip prasidėjo „Geox“ revoliucija. Paprastai skylėti padai kelia mintis apie susidėvėjusius ir nešioti nebetinkamus batus, bet jas pavyko paversti technologiniu privalumu.

Guminis padas yra skylėtas ir turi specialią neperšlampamą orui pralaidžią membraną, kuri leidžia pėdoms kvėpuoti, bet nepraleidžia vandens. Taip bate užtikrinamas natūralus šilumos reguliavimas ir sukuriamas idealus mikroklimatas.

 

„GEOX“ VAIKAMS

4 pagrindiniai žingsniai norint perprasti „Geox“ avalynę:

1. Žingsnis į gerovę/Neperšlampama orui pralaidi „Geox“ membrana leidžia mažoms pėdutėms natūraliai kvėpuoti visą dieną.

2. Žingsnis į kokybę/ Naudojame tik geriausias medžiagas, kad batai būtų patogesni, saugesnis ir stipresni. Visos medžiagos yra kruopščiai išbandomos.

3. Žingsnis į patogumą/Norime, kad mažos pėdutės jaustųsi gerai visą dieną: namuose, mokykloje ir žaidžiant.

4. Žingsnis į stilingumą/Mūsų kolekcijos kuriamos atsižvelgiant į suaugusiųjų skonį: dizainas turėtų patikti mamoms, bet labiausiai – vaikams.

 

„GEOX“ SIŪLO TAI, KO REIKIA JŪSŲ VAIKO PĖDUTĖMS -  Tobulas vidpadis

Kad pėdos būtų sveikos, reikia tinkamo vidpadžio. Jis turėtų būti išimamas, kad būtų lengviau valyti ir pakeisti. „Geox“ vidpadžiai pagaminti iš nechromuotos odos ir atvirų porų poliuretano – medžiagos, kuri ne tik praleidžia orą, bet ir dėl išskirtinio atminties efekto leidžia kelčiai atgauti pradinę formą. Mūsų išimami vidpadžiai yra su skylutėmis, todėl visiškai praleidžia orą, leidžia išgaruoti drėgmei ir sugeria smūgius. Taip pat jie pasižymi antibakterinėmis savybėmis, tad saugo nuo grybelio ir nemalonaus kvapo. Be to, jie yra minkšti ir lengvi, kad jaustumėtės kuo patogiau.

 

„Geox“ PRIVALUMAI JŪSŲ VAIKUI

Padas su skylutėmis ir orui pralaidžia membrana.
Padas su skylutėmis ir neperšlampama membrana.
Išimamas vidpadis.
Smūgius sugeriantis nechromuotas odinis vidpadis.
Metaliniai papuošimai, neišskiriantys nikelio susilietus su oda.

 

JŪSŲ VAIKŲ SAUGUMUI

Kulno ir pirštų apsauga.
Smūgius sugeriantis padas.
Neslystantis padas.
Nepaliekantis žymių padas.
Neparšlampamos medžiagos.

 

JŪSŲ VAIKŲ AUGIMUI

Sustiprintas užkulnis.
Ergonominė forma.
Priglundantys.
Lengva apsiauti
Lengva patikrinti dydį.

 

JŪSŲ VAIKŲ PATOGUMUI

Minkšta lengva viršutinė dalis.
Lankstus padas.
Šiltas pamušalas.
Neperšlampami.

NEBULA TECHNOLOGIJA

 

Geox pristato revoliucinę naujieną – batų seriją NEBULA. Kaip debesys šie modeliai – neturi sezono ir ribų – AVĖK JUOS VISUR IR VISADA.

 

Kuo išsiskiria/išskirtiniai yra NEBULA batai  ?

 • LENGVI – stilingi ir išraiškingai atrodantys  sportinio stiliaus batai leis pasijusti taip, lyg vaikščiotum basas debesimis.
 • PATOGUS PRISITAIKYMAS – vietoj šniūrelių – gumytės. Jie idealiai apgaubia kiekvieną pėdą, suteikia patogumo jausmą .  Kaip sako klientai  – „minkštai“ apkabina kojytę“. Geriausia tai, jog nereikia raišiotis raištelių.
 • KVĖPUOJANTIS BATO VIRŠUS. , Nebula modeliai turi įpatingą savybę -  kvėpuojančią  vidinę bato dalį, kuri  yra pilnai padengta geox membrana ir leidžia batui kvėpuoti ( tokios membranos yra taikomos ir geox drabužiuose).  Ši membrane užkerta kelią visos pėdos prakaitavimui, ko pasekoje, bate esanti koja pilnai kvėpuoja.
 • LANKSTŪS – padas pristaiko prie pėdos ir leidžia komfortabiliai judėti per įvairus paviršius.
 • BATO TRANSFORMACIJĄ Į  ŠLEPETĘ –  bato užkulnis yra pritaikytas būtent taip taip, kad batą būtų galimą avėti kaip šlepetę.
 • AMORTIZACIJA – geox NEBULA padas yra kaip skydas, kuris apsaugo koją nuo kietų paviršių ir amortizuoja kiekvieną žingsnį
 • ATSUMIANTIS VANDENĮ – Geox Nebula siūlo modelius, kurie padaryti iš specialių, vandenį atstumiančių medžiagų. Taip pat modelis yra pritaikytas įvairiam sezonu

 

 • NEPERŠLAMPAMA ORUI PRALAIDI SISTEMA „GEOX AMPHIBIOX“

 

 

„Amphibiox“ yra atsparių neperšlampamų „Geox“ batų linija. Visi „Geox“ batai gaminami su neperšlampamais orui pralaidžiais padais. „Amphibiox“ batuose pritaikyta daug naujoviškų technologijų, tarp jų keli įmonei priklausantys patentai, todėl vandens nepraleidžia net viršutinė bato dalis. „Amphibiox“ išsiskiria tuo, kad juose panaudotas revoliucinis orui pralaidus „Geox“ padas, leidžiantis batams kvėpuoti.

Ši naujos kartos vandeniui nepralaidi technologija ne tik apsaugos pėdas nuo lietaus, purvo ir sniego, bet ir pagerina oro apytaką. Tai padeda kūnui reguliuoti šilumą, kad pėdos išliktų šiltos net šaltame klimate, o karštu oru atvėstų. „Amphibiox“ yra išskirtinai patogūs, lengvi, atsparūs ir greitai džiūsta, todėl šie batai yra idealus pasirinkimas ne tik lietingu oru.

Testai, skirti ištirti kiekvieną bato sudedamąją dalį, yra atliekami su kiekviena pora, ir tik įsitikinus, kad viskas atitinka normas ir reikalavimus batų pora gali iškeliauti pas klientą.

 

NEPERŠLAMPAMA MEMBRANA

Pamatus „Geox“ revoliucijai padėjo išsamūs moksliniai tyrimai. Buvo sukurta membrana iš specialios medžiagos su mikroskopinėmis poromis, išstumiančiomis prakaitą vandens garų pavidalu, bet neleidžiančiomis prasiskverbti vandeniui. Taip yra dėl to, kad šios poros yra didesnės nei vandens garų molekulės, bet mažesnės nei vandens lašeliai. Vanduo nepatenka vidun, o prakaitas išgaruoja, tad pėdos išlieka sausos.

Garų tankis (37 °C) – 0,04623 kg/m3   -  Vandens tankis (20–37 °C) – 1000 kg/m3

 

KAIP VYKDOMI TESTAI IŠTIRTI AVALYNĖS KOKYBĘ?

Kiekvienas modelis buvo išbandytas einant 100km per dirbtinai sukurtą drėgmę;
Kvėpuojanti membrana specialiai spaudžiama skysčiu ir stebima ar skystis gali prasiskverbti pro ją;
Batai sveriami, tuomet panardinami į vandenį šešioms valandoms ir vėl sveriami. Visa tai daroma įsitikinti, kad nei į vieną bato dalį neįsigėrė skystis.
Batas įmerkiamas į vandenį ir stebima ar kyla burbuliukai – tai įrodo, kaip iš bato vidaus išeina oras per membraną – vadinasi batas kvėpuoja;
Tiriamas bato lankstumas ir gebėjimas sugrįžti į pradinę padėtį nepažeidus vidinės membranos;
Tiek žieminiai, tiek vasariniai batai testuojami kraštutinėse temperatūrose ir stebima, kaip amphibiox membrana susitvarko su skysčio spaudimu iš išorės;
Testuojama ne tik galutinis avalynės variantas, bet ir visos medžiagos, iš kurių yra gaminamas batas – tai ir odos kokybė, ir tekstilė, ir kitos naudojamos priemonės. Visoms medžiagoms yra sukeliamas dirbtinis „stresas“ taip kaip yra nešiojama avalynė, tam kad patikrinti patvarumą, oro pralaidumą, atsparumą skysčiui bei kitus reikalavimus aukščiausios rūšies amphibiox batams.

 

KODĖL Geox AMPHIBIOX?

•                  100 proc neprašlapimas ir apsauga vaiko kojoms nuo nepageidaujamos drėgmės, kad galima būtų žaisti balose;

•                  Nuolatinis kvėpavimas ir prakaito garinimas leis vaikui nevaržomai išdykauti atėjus rudeniui lauke;

•                  Natūrali, minkšta ir prisitaikanti prie kojytės bato oda nepaliks nuospaudų;

•                  Sutvirtinta užkulnė ir profikaltiškai ortopedinis vitpadis leis vaikui jausti patogumą ir nuolatinį palaikymą pėdutėje;

•                  Dizainerių išpuoselėti modeliai tiek berniukams tiek mergaitėms tiks ir kasdienai ir pasiruošti į šventę ar mokyklą – išsirinks net išrankiausias.

 

 

 

 

Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Geox batukai su auliuku juodi -20%
Nauda vaiko kojytėms: PLAČIAI ATSIVERIA BATAS/ patogumas aunantis batuką esant aukštesnei kojos..
59,99 € 47,99 €
be PVM: 39,66 €

Geox batukai su auliuku rožiniai -40%
Nauda vaiko kojytėms: IŠORĖ- natūrali oda kombinuota su tekstile / VIDUS-tekstilė/ VIDPADIS-tekst..
59,99 € 36,00 €
be PVM: 29,75 €

Geox Amphibiox batukai su auliuku juodi -25%
Sausos pėdos ir nevaržomi vaikystės nuotykiai su GEOX  amphibiox 100 % neperšlampančiais batuka..
79,99 € 59,99 €
be PVM: 49,58 €

Geox Amphibiox batukai su auliuku mėlyni -40%
Nauda vaiko kojytėms: NEPERŠLAMPANTYS/ WATERPROOF membrana; IŠORĖ-technologinis audinys/ VIDUS-t..
79,99 € 47,99 €
be PVM: 39,66 €

Geox Amphibiox neperšlampantys batuka -30%
Sausos pėdos ir nevaržomi vaikystės nuotykiai su GEOX  amphibiox 100 % neperšlampančiais batuka..
84,99 € 59,50 €
be PVM: 49,17 €

Geox Amphibiox neperšlampantys batukai -25%
Sausos pėdos ir nevaržomi vaikystės nuotykiai su GEOX  amphibiox 100 % neperšlampančiais batuka..
79,99 € 59,99 €
be PVM: 49,58 €

Geox Amphibiox neperšlampantys batukai su auliuku mėlyni -40%
Sausos pėdos ir nevaržomi vaikystės nuotykiai su GEOX  amphibiox 100 % neperšlampančiais batuka..
79,99 € 47,99 €
be PVM: 39,66 €

Geox Amphibiox neperšlampantys batukai su auliuku pilki -30%
Sausos pėdos ir nevaržomi vaikystės nuotykiai su GEOX  amphibiox 100 % neperšlampančiais batuka..
89,99 € 62,99 €
be PVM: 52,06 €

Geox Amphibiox neperšlampantys batukai su auliuku pilki -50%
Sausos pėdos ir nevaržomi vaikystės nuotykiai su GEOX  amphibiox 100 % neperšlampančiais batuka..
79,99 € 39,99 €
be PVM: 33,05 €

Geox Amphibiox neperšlampantys batukai su auliuku žybsintys juodi -40%
Sausos pėdos ir nevaržomi vaikystės nuotykiai su GEOX  žybsinčiais amphibiox 100 % neperšlampan..
79,99 € 47,99 €
be PVM: 39,66 €

Geox Amphibiox neperšlampantys batukai su auliuku žybsintys mėlyni -40%
Sausos pėdos ir nevaržomi vaikystės nuotykiai su GEOX  žybsinčiais amphibiox 100 % neperšlampan..
79,99 € 47,99 €
be PVM: 39,66 €

Geox Amphibiox neperšlampantys batukai su auliuku žybsintys mėlyni -20%
Sausos pėdos ir nevaržomi vaikystės nuotykiai su GEOX žybsinčiais amphibiox 100 % neperšlampančiais ..
89,99 € 71,99 €
be PVM: 59,50 €

Geox Amphibiox neperšlampantys žieminiai batai mėlyni -30%
Sausos pėdos ir nevaržomi vaikystės nuotykiai su GEOX  amphibiox 100 % neperšlampančiais batuka..
79,99 € 56,00 €
be PVM: 46,28 €

Geox basutės atviros baltos -12%
BATUKAS.LT madinga vaikščioti sveikai ! Nauda vaiko kojytėms: ITIN LENGVAS BASUČIŲ MODELIS/&nb..
59,99 € 52,79 €
be PVM: 43,63 €

Geox basutės atviros baltos -20%
Nauda vaiko kojytėms: LANKSTUS PADUKAS/ nevaržys vaiko judesių; ITIN LENGVAS BASUČIŲ MO..
64,99 € 51,99 €
be PVM: 42,97 €

Geox basutės atviros juodos -30%
BATUKAS.LT - madinga vaikščioti sveikai ! NAUDA vaiko pėdutėms :   ITIN LENGVAS BAS..
45,99 € 32,20 €
be PVM: 26,61 €

Geox basutės atviros kreminės -20%
BATUKAS.LT madinga vaikščioti sveikai ! Nauda vaiko kojytėms: ITIN LENGVAS BASUČIŲ MODELIS/&..
59,99 € 47,99 €
be PVM: 39,66 €

Geox basutės atviros mėlynos -12%
Nauda vaiko kojytėms: IŠORĖ/tekst.+ nat.oda VIDUS/nat.oda VIDPADIS/nat.oda LANKSTUS PADUKAS/&n..
54,99 € 48,39 €
be PVM: 39,99 €

Geox basutės atviros mėlynos -12%
Nauda vaiko kojytėms: LANKSTUS PADUKAS/ nevaržys vaiko judesių; ITIN LENGVAS BASUČIŲ MO..
45,99 € 40,47 €
be PVM: 33,45 €

Geox basutės atviros mėlynos -30%
Nauda vaiko kojytėms: IŠORĖ-eko oda; VIDPADIS- natūrali oda; LANKSTUS PADUKAS/ nevaržy..
59,99 € 42,00 €
be PVM: 34,71 €

Geox basutės atviros melynos -12%
Nauda vaiko kojytėms: LANKSTUS PADUKAS/ nevaržys vaiko judesių; ITIN LENGVAS BASUČIŲ MO..
59,99 € 52,79 €
be PVM: 43,63 €

Geox basutės atviros melynos -12%
Nauda vaiko kojytėms: LANKSTUS PADUKAS/ nevaržys vaiko judesių; ITIN LENGVAS BASUČIŲ MO..
45,99 € 40,47 €
be PVM: 33,45 €

Geox basutės atviros mėlynos -20%
Nauda vaiko kojytėms: ITIN LENGVAS MODELIS/ susidaro basos kojos įspūdis – vaikas vaikšto „k..
67,99 € 54,39 €
be PVM: 44,95 €

Geox basutės atviros mėlynos žybsinčios -12%
Nauda vaiko kojytėms: ŽYBSINČIOS; ŽYBSĖJIMO FUNKCIJOS IŠJUNGIMO MYGTUKAS; GUMINIS PADAS/&n..
59,99 € 52,79 €
be PVM: 43,63 €

Geox basutės atviros pilkos -20%
Geox (Italija) -  viena didžiausių batų gamintojų pasaulyje. Tai tai stilingas prekinis ženklas..
59,99 € 47,99 €
be PVM: 39,66 €

Geox basutės atviros pilkos -12%
Nauda vaiko kojytėms: LANKSTUS PADUKAS/ nevaržys vaiko judesių; ITIN LENGVAS BASUČIŲ MO..
45,99 € 40,47 €
be PVM: 33,45 €

Geox basutės atviros rožinės -40%
Nauda vaiko kojytėi: IŠORĖ-natūrali oda; VIDUS- naturali oda; VIDPADIS- natūrali oda; LANKSTUS P..
54,99 € 33,00 €
be PVM: 27,27 €

Geox basutės atviros rožinės -30%
Nauda vaiko kojytėms: LANKSTUS PADUKAS/ nevaržys vaiko judesių; ITIN LENGVAS BASUČIŲ MODELI..
45,99 € 32,20 €
be PVM: 26,61 €

Geox basutės atviros rožinės -12%
Nauda vaiko kojytėms: LANKSTUS PADUKAS/ nevaržys vaiko judesių; ITIN LENGVAS BASUČIŲ MO..
45,99 € 40,47 €
be PVM: 33,45 €

Geox basutės atviros rožinės -12%
Nauda vaiko kojytėms: LANKSTUS PADUKAS/ nevaržys vaiko judesių; ITIN LENGVAS BASUČIŲ MO..
64,99 € 57,20 €
be PVM: 47,27 €