Prekių grąžinimo taisyklės

PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

 

BATUKAS.LT garantuoja aukštą parduodamų prekių kokybę ir patrauklias kainas. Siekiame, kad Jūs jaustumėtės visiškai saugūs pirkdami prekes internetinėje parduotuvėje BATUKAS.LT, todėl visoms prekėms suteikiame 100 proc. grąžinimo garantiją. Jeigu įsigyta prekė Jums pasirodė netinkama ar nepatiko, galite ją grąžinti.

Norėdami grąžinti prekes, perskaitykite žemiau išvardintas prekių grąžinimo taisykles:

  •  Grąžinamos vaikiškos prekės turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje; 
  •  Jos negali būti pirkėjo sugadintos, praradusios prekinę išvaizdą (pažeistos etiketės, kiti žymėjimai, išteptos, dėvimos, avimos ir kt.);
  •  Negali būti nuimtos privalomos originalios plombos ir etiketės;

Grąžinimo būdai:

  • BATUKAS.LT parduotuvėse Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje, atnešdami prekę/es gražinimui, su savimi turėkite sąskaitą faktūrą gautą už pristatytas prekes;
  • norimą grąžinti prekę siunčiate DPD paštomatu. Norint gražinti prekę paštomatu, turite paskambinti telefonu +370 645 15115 arba el.paštu info@batukas.lt ir informuoti apie gražinimą. Jums el.paštu atsiusime prekių gražinimo formą (kurią reikės užpildyti ir įdėti kartu su siunta) bei pilną informaciją apie grąžinimą.

Grąžintos prekės, bus įvertintos mūsų darbuotojų. Gavę tinkamas prekes, grąžinsime pinigus. Jeigu prekių grąžinimo sąlygos bus pažeistos, pinigai už grąžintą prekę, nebus pervedami. Pažeidus pakuotę, pervedama 20% mažesnė suma.


Remiantis, „2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro patvirtintu įsakymu Nr. 217” šios prekės negali būti grąžinamos (šis punktas netaikomas nekokybiškoms prekėms):

 - berniukų arba mergaičių apatiniai drabužiai; 
 - kūdikių drabužėliai;
 - pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai;
 - taurieji metalai bei jų dirbiniai.

Prekės gaminamos didelėmis apimtimis, todėl gali pasitaikyti ir vienetinis gamyklinis brokas. Jeigu pastebėjote kokius nors trūkumus, prašome nedelsiant apie tai informuoti BATUKAS.LT parduotuvės darbuotojus. Jums reikės atvykti į prekės pirkimo vietą ir parduotuvėje užpildyti prašymą. Parduotuvės darbuotojai nėra kompetetingi įvertinti prekės kokybę. Prekės siunčiamos įvertinimui gamintojams. Pretenziją dėl netinkamos prekės kokybės pirkėjas privalo pareikšti per protingą terminą nuo to momento, kai pastebėjo prekės trūkumus. Būtinai turi būti pateikiamas prekės įsigijimą liudijantis dokumentas ir atnešta prekė turi būti švari. Pirkėjas turi teisę reikalauti pašalinti prekės trūkumus ar atlyginti išlaidas, susijusias su prekės trūkumo pašalinimu arba pakeisti prekę į naują. Jeigu prekės trūkumo pašalinimai yra neįmanomi, tuomet pirkėjas turi teisę reikalauti sumažinti prekės kainą arba nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį.

Esant šioms aplinkybėms, pirkėjo pretenzijos nebus tenkinamos:

1. Pirkimo metu buvote informuotas apie prekės defektą ir įsigijote prekę sumažinta kaina.
2. Defektas yra atsiradęs netinkamai dėvint įsigytą prekę; prekės defektai atsiradę dėl mechaninių pažeidimų, pvz. suplėšyta, perpjauta, netinkamai naudojamos prekės priežiūros priemonės.
3. Avalynė yra džiovinama karšto oro džiovyklėje, skalbiama skalbimo mašinoje.
4. Vaikiška avalynė nuo 18 iki 24 dydžio yra pagaminta iš ypatingai minkštos natūralios minkštos gumos, kuri yra specialiai pritaikyta dėvėti vaikams pagal jų amžių. 5. Vaikams aktyviai šliaužiojant priekinė bato dalis gali pakankamai greitai susidėvėti, tai yra natūralus procesas, kuris negali būti laikomas defektu.
6. Šlepetės pagamintos iš natūralios vilnos turi visas vilnai būdingas savybes. Aktyviai dėvint, natūrali vilna yra pakankamai greitai susidėvinti medžiaga, todėl natūralus vilnos storio suplonėjimas tam tikrose šlepetės vietose negali būti laikomas kaip defektas. Tai yra natūralaus dėvėjimo pasekmė.
7. Priekinė avalynės dalis papildomai neapsaugota, gali būti pažeista ją neatsargiai dėvint bei sąveikaujant su kitais paviršiais. Tai nelaikoma defektas.
8. Avalynėje esančios žybsinčios lemputės, veikia tam tikrą žingsnių skaičių. Priklausomai kaip dažnai ši avalynė yra dėvima, lempučių žibėjimo periodas gali skirtis. Gamintojas suteikia garantiją 30 dienų. Jeigu ši riba yra viršijama ir lemputės nustoja žibėti, tai negali būti laikoma defektu.
9. Daugelis avalynės modelių turi papildomas apdailos detales, tokias kaip šniūreliai ir kiti apdailos elementai. Jie gali būti pažeidžiami per labai trumpą dėvėjimo laikotarpį. Tokie pažeidimai negali būti laikomi defektu.
10. Itin lengva sportinė avalynė, kurios padas yra pagamintas labai lengvų medžiagų, gali susidevėti pakankamai greitai jeigu yra naudojama ne pagal paskirtį.
11. Neteisingai pasirinktas avalynės dydis ir/arba forma gali deformuoti ir kitaip paveikti avalynę. Parduotuvėje esantys darbuotojai gali tik patarti, tačiau galutinį sprendimą priima klientas.
12. Neteisingai pasirinkus avalynės dydį ir/arba formą, gali spausti, trinti vaiko pėdą, tai negali būti laikoma defektu. Norint įsitikinti ar pasirinktas avalynės modelis atitinka Jūsų lūkesčius, rekomenduojame, naujai įsigytus batus, papildomai pasimatuoti namuose, kad nebūtų prarasta avalynės prekinė išvaizda.
13. Lakuotos odos batai negali būti nešiojami esant neigiamai lauko temperatūrai, nes lakas gali sutrūkinėti.
14. Dėvint avalynę su natūralios vilnos pašiltinimu, vilnos sluoksnis gali sumažėti. Tai nelaikoma defektu.

ĮSIGIJUS PREKĘ SU NUOLAIDA, MAŽAREIKŠMIAMS DEFEKTAMS, GARANTIJA NEGALIOJA.

Tinkamai prižiūrima avalynė tarnaus žymiai ilgiau ir atrodys gražiai. Rekomenduojame:

1. Naujus, neavėtus batus rekomenduojama impregnuoti 3 kartus paeiliui.

2. Svarbu teisingai pasirinkti valymo priemones atsižvelgiant į batų sudėtį.

3.Nešiojant batus su TEX membrana (pvz. Goretex,Amphibiox) rekomenduojame dėvėti kojines, kurių sudėtyje bus ne daugiau kaip 50 proc. medvilnės ar vilnos, tam kad drėgmė iš batų žymiai greičiau išgaruotų. Šio tipo batus būtina papildomai impregnuoti su specialiai TEX membranoms skirta tinkama batų priežiūros priemone.

4. Tirpstantis sniegas, druskos greitai įsigeria į odą. Rekomenduojama grįžus iš lauko nuvalyti batus bei išdžiovinti. Džiovinti reikia kambario temperatūroje, negalima džiovinti prie radiatoriaus.

Reguliariai neatliekant tokių veiksmų batai gali prarasti teikiamą funkciją.