Išvalyti
Kaina
Prekių kategorijos
Dydis

Mustang

Mustang

Mustang – tai jau beveik 100 metų gyvuojantis vokiškas prekinis ženklas, kurio istorija ir sėkmingai prasidejo nuo ypatingai kokybiškų, tačiau už labai prieinamą kainą džinsų gamybos. Galima drąsiai teigti, kad Mustang atvežė ir išpopuliarino džinsus is JAV I Europa, ir iki sių dienų tai yra vienas pagrindinių mūsų dėvimų drabužių. Tai vienas didžiausių ir sėkmingiausių džinsinių drabužių gamintojų visame pasaulyje.

Parduotuvių tinklas išplites visame pasaulyje, didžiausias jų kiekis yra Vokietijoje ir JAV. Vokietijoje, Kunzelsau mieste netgi yra įkurtas Mustang muziejus, kuriame atvazduojama visa šio prekinio ženklo istorija ir jo sąsajos su muzika, menu ir t.t.

Mustang batai – puiki laisvalaikio avalynė, skirta dėvėti jaunimui prie paprasto, laisvo gatvės stiliaus kiekvienai dienai. Prieinama kaina, puiki kokybė, isskirtinis dizainas – tai sių dienų didieji Mustang privalumai. Vaikiška avalynės linija  - atkartoja suaugusiųju batu stilių ir nuotaika. Vaikai mielai kopijuoja savo tėvus, tad matydami, kad jų tevai dėvi Mustang, patys mielai šiuos batus renkasi.

 

 

Rodyti:
Rikiuoti pagal:
Mustang vaikiški kedai be auliuko juodi -50%
Nauda Jūsų vaiko kojytėms: KOMFORTABILUS PRAPLATINTAS PRIEKIS/ judant nespaudžiami pirštukai, ..
47,99 € 23,99 €
be PVM: 19,83 €

Mustang vaikiški kedai be auliuko mėlyni -50%
Nauda Jūsų vaiko kojytėms: KOMFORTABILUS PRAPLATINTAS PRIEKIS/ judant nespaudžiami pirštukai, ..
39,95 € 19,98 €
be PVM: 16,51 €

Mustang vaikiški kedai su auliuku pilki -50%
Nauda vaiko kojytėms: KOMFORTABILUS PRAPLATINTAS PRIEKIS/ judant nespaudžiami pirštukai, leidž..
49,95 € 24,97 €
be PVM: 20,64 €