Salamander-Lurchi neperšlampantys batukai pilki

-20% Salamander-Lurchi neperšlampantys batukai pilki
Gamintojas: Salamander
Kodas: 1446725
64,99 € 51,99 € be PVM: 42,97 €

Variantai


* Dydis:

Kiekis: Į krepšelį

ATSIĖMIMAS ir GRAŽINIMAS

Pasirinkite vieną iš šių būdų:

BATUKAS.LT parduotuvės:

 • PPC "Akropolis", K. Mindaugo pr. 49, Kaunas 
 • PPC "Akropolis", Ozo g. 25, Vilnius
 • PPC "Ozas", Ozo g.18, Vilnius
 • PPC "Akropolis", Taikos pr. 61, Klaipėda,
 • norimą grąžinti prekę siunčiate paštomatu.
norint keist/grąžint turite paskambinti telefonu 8 645 15115 ir informuoti apie pasirinktą būdą.
 

Nauda vaiko kojytėms:

 • IŠORĖ- tekstilė / VIDUS-pašiltinimas;
 • ŽYBSINTYS/ žaismingi batukai;
 • VELCRO LIPDUKAI /patogu apsiauti, nusiauti;
 • ITIN LENGVAS BATUKŲ MODELIS/ susidaro basos kojos įspūdis – vaikas vaikšto „kaip ant debesų“;
 • GUMINIS PADAS/ užtikrinantis sukibimą su įvairiais paviršiais;
 • STILINGAS DERINAMAS SU KELIŲ RŪŠIŲ DETALĖMIS/ žaismingą batą vaikui smagiau dėvėti;
 • PAGAMINTA IŠ TVIRTOS SUTVIRTINTOS MEDŽIAGOS/ batai bus patvarūs, ilgaamžiški;
 • YPATINGAI LANKSTUS PADAS/ pagamintas iš neslystančios medžiagos/ vaikas jaus visišką prisitaikymą prie kojytės be jokio pasipriešinimo aktyviai judant, taip pat stabilumą ir neslydimą;
 • IŠFORMUOTAS BATAS/ nuolatos palaikoma taisyklinga vaiko laikysena ir neturėtų būti jaučiamas nuovargis avint basutes visą dieną;
 • KIEKVIENAS AVALYNĖS KOMPONENTAS YRA PATIKRINAMAS SPECIALIOJE TESTAVIMO LABORATORIJOJE/ patikimumas ir garantija;
 • ATITINKA VISUS GERIAUSIUS AVALYNĖS STANDARTUS/ patikimumas ir garantija;
 • TEX MEMBRANA/ drėgmės ir vėjo nepraleidžianti, „kvėpuojanti“ membrana.

 Avalynės išmatavimai :

 • 22 dydis - 15,5 cm
 • 23 dydis - 16 cm
 • 24 dydis - 16,5 cm
 • 25 dydis - 17 cm
 • 26 dydis - 17,5 cm
 • 27 dydis - 18 cm
 • 28 dydis - 18,5 cm

 

Informuojame, kad perkant prekę sumažinta kaina, garantija negalioja lempučių žybsėjimui, smulkioms apdailos detalėms ar nedideliam defektui. Taip pat gali pasitaikyti batų spalvos pokytis.

Lurchi  BY SALAMANDER – Vokietija

    Didelį dėmesį skiria pėdos vystymuisi, todėl vaikiška avalynė yra gaminama tik iš natūralių medžiagų. Išskirtinai vaikai turi didelį norą judėti. Įrodyta, kad tai sveika ir labai svarbu jų vystymuisi. Todėl batai turi būti parenkami tik iš kvėpuojančių kokybiškų medžiagų.
Lurchi  BY SALAMANDER vaikiški batukai pasižymi išskirtiniu lengvumu, lankstumu, komfortabilumu kurie suteikia visišką laisvę pėdai, nevaržo jos, skatina taisiklingai vystytis vaiko pėdutėms.
Vis dėlto pirkti batus gali būti kur kas smagiau, ypač kai pasirodo Vikrius – „Salamander“ avalynę reklamuojantis komiksų veikėjas. Jis pasirodo ant kiekvieno batuko paduko. Linksma geltonai juoda salamandra ir penki jos draugai – varliukas Šokliukas, peliukas Pypsius, nykštukas Pipinas, ežiukas Spygliukas ir varlius Kvarklius – drauge įveikė daug kelionių. Jų nepaprasti nuotykiai aprašyti komiksuose žaliais viršeliais.  Padedamas šauniųjų savo bičiulių ir, žinoma, avėdamas tinkamus batus, Vikrius didvyriškai sprendžia įvairiausias situacijas. Vikrių ir jo draugus prisimena ištisos tėvų ir senelių kartos. Jie jau seniai išaugo Vikriaus batus, bet toliau dalijasi su vaikais ir anūkais meile bei pasitikėjimu, kuriuos sieja su šiuo prekės ženklu. Išleidus jau 145 Vikriaus komiksų knygeles, narsiosios salamandros gerbėjų ratas plečiasi. Mažąją salamandrą pamatysite ant visų naujos ir sportiškos kolekcijos batų, todėl juos matuotis bus smagu ir patiems mažiausiems pirkėjams. Juk vaikai iš prigimties mėgsta tyrinėti. Jiems reikia ne tik patogių, bet ir linksmų batų, o kiek vyresniems vaikams avalynė turėtų atrodyti „kietai“.


TEX membrana


Drėgmės ir vėjo nepraleidžianti, „kvėpuojanti“ membrana. Ji sudaryta iš smulkių porų, kurių kiekviena yra maždaug 20000 kartų mažesnė už mažiausią vandens lašą, tačiau apie 700 didesnė už vandens garų dalelę. Dėl šios savybės TEX plačiai naudojamas avalynei gaminti, kadangi neleidžia susidaryti prakaito kondensatui iš vidaus, tuo pat metu patikimai apsaugodamas nuo išorinės drėgmės. Paprastai TEX susideda iš trijų sluoksnių: išorinio, trinčiai atsparaus sluoksnio, saugančio membraną nuo dėvėjimosi, kvėpuojančios membranos ir vidinio sluoksnio, saugančio membraną nuo užteršimo (prakaitu, smulkiu pluoštu nuo vidinių aprangos sluoksnių). 

Lurchi SALAMANDER

Lurchi Salamander (Vokietija) - SALAMANDER didelį dėmesį skiria pėdos vystymuisi, todėl vaikiška avalynė yra gaminama tik iš natūralių medžiagų. SALAMANDER vaikiški batukai pasižymi išskirtiniu lengvumu, lankstumu, komfortabilumu kurie suteikia visišką laisvę pėdai!

Drėgmės ir vėjo nepraleidžianti, „kvėpuojanti“ membraninė medžiaga. Membrana sudaryta iš smulkių porų, kurių kiekviena yra maždaug 20000 kartų mažesnė už mažiausią vandens lašą, tačiau apie 700 didesnė už vandens garų dalelę. Dėl šios savybės TEX plačiai naudojamas avalynei gaminti, kadangi neleidžia susidaryti prakaito kondensatui iš vidaus, tuo pat metu patikimai apsaugodamas nuo išorinės drėgmės. Paprastai TEX susideda iš trijų sluoksnių: išorinio, trinčiai atsparaus sluoksnio, saugančio membraną nuo dėvėjimosi, kvėpuojančios membranos ir vidinio sluoksnio, saugančio membraną nuo užteršimo (prakaitu, smulkiu pluoštu nuo vidinių aprangos sluoksnių).  

Net suaugusiems ne visada lengva surasti avalynę, kuri būtų patogi ir gerai atrodytų. O daugeliui vaikų matuotis batus yra labai nuobodus ir varginantis užsiėmimas. Tai tikrai turėtų būti smagiau – juk vaikai iš prigimties mėgsta tyrinėti. Jiems reikia ne tik patogių, bet ir linksmų batų, o kiek vyresniems vaikams avalynė turėtų atrodyti „kietai“. Dažniausiai tik suaugusiesiems rūpi, ar nauji batai bus patvarūs, praktiški ir, svarbiausia, ar tiks jų vaikui.

Vis dėlto pirkti batus gali būti kur kas smagiau, ypač kai pasirodo Vikrius – „Salamander“ avalynę reklamuojantis komiksų veikėjas. Linksma geltonai juoda salamandra ir penki jos draugai – varliukas Šokliukas, peliukas Pypsius, nykštukas Pipinas, ežiukas Spygliukas ir varlius Kvarklius – drauge įveikė daug kelionių. Jų nepaprasti nuotykiai aprašyti komiksuose žaliais viršeliais.  Padedamas šauniųjų savo bičiulių ir, žinoma, avėdamas tinkamus batus, Vikrius didvyriškai sprendžia įvairiausias situacijas.

    

Vikrių ir jo draugus prisimena ištisos tėvų ir senelių kartos. Jie jau seniai išaugo Vikriaus batus, bet toliau dalijasi su vaikais ir anūkais meile bei pasitikėjimu, kuriuos sieja su šiuo prekės ženklu. Išleidus jau 145 Vikriaus komiksų knygeles, narsiosios salamandros gerbėjų ratas plečiasi.

Mažąją salamandrą pamatysite ant visų naujos ir sportiškos kolekcijos batų, todėl juos matuotis bus smagu net patiems mažiausiems pirkėjams.