Bartek basutės atviros violetinės

-50% Bartek basutės atviros violetinės
Gamintojas: Bartek
Kodas: 1918751
59,99 € 30,00 € be PVM: 24,79 €

Variantai


* Dydis:

Kiekis: Į krepšelį

KEITIMAS ir GRAŽINIMAS

Pasrinkite vieną iš šių būdų:
 • bekontaktis keitimas centriniame sandelyje, Kaune;
 • BATUKAS.LT parduotuvėje Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje;
 • norimą grąžinti prekę siunčiate paštomatu.
norint keist/gražint turite paskmbinti telefonu 8 645 15115 ir informuoti apie pasirinktą būdą.
Platesnė info www.batukas.lt

BATUKAS.LT - madinga vaikščioti sveikai !

NAUDA vaiko pėdutėms :

 • IŠORĖ/ natūrali oda; VIDUS/ natūrali oda;
 • ANTIBATKERINIS VIDPADIS/ Inovacinis ir unikalus sprendimas „B-FRESH“ technologija – antibakterinis ir priešgrybelinis vidpadis, kuris efektyviai saugo nuo nemalonaus prakaito kvapo bato viduje. Šios technologijos dėka batų vidus ilgiau išlieka švarus ir higieniškas;
 • GUMINIS PADAS/ užtikrinantis sukibimą su įvairiais paviršiais;
 • STILINGAS DERINAMAS SU KELIŲ RŪŠIŲ DETALĖMIS/ žaismingą batą vaikui smagiau dėvėti;
 • BASUTĖ SU PAMINKŠTINTU VIDPADŽIU/ susidaro basos kojos įspūdis – vaikas vaikšto „kaip ant debesų“;
 • IŠFORMUOTAS PADAS/ nuolatos palaikoma taisyklinga vaiko laikysena ir neturėtų būti jaučiamas nuovargis avint batukus visą dieną;
 • VELCRO LIPUKAI/ patogumas aunantis basutę net ir platesnei kojytei ar esant aukštesnei kojos kelčiai;
 • UŽDARAS SUTVIRTINTAS UŽKULNIS/ palaiko stabiliai kojytę, apsaugo raiščius;

BARTEK avalynės išmatavimai :

 • 35 dydis – 22,5 cm

 

 

 

 


Informuojame, kad perkant prekę sumažinta kaina, garantija negalioja lempučių žybsėjimui, smulkioms apdailos detalėms ar nedideliam defektui. Taip pat gali pasitaikyti batų spalvos pokytis.

 

"Bartek" gyvuoja jau 20 metų. Tai itin aukštos kokybės avalynė, kurią savo vaikams renkasi daugelio Europos šalių tėvai. Visapusiškai patikima, kokybiška ir saugi - nes siekdamas sukurti geriausią avalynę „Bartek“ dirba ir gilinasi į vaikiškos avalynės gamybą, bendradarbiauja su medicinos ir antropologijos ekspertais. „Bartek“ - tai šypsena, sveikata, patogumas ir, žinoma, labai stilinga avalynė vaikams. BARTEK – investicija į taisyklingą vaiko pėdučių vystymąsi!

Kiekvieną sezoną avalynė yra testuojama specialiose institucijose, kurios patvirtina batukų aukštą kokybę.

Gamintojas: Lenkija

„BARTEK“  gyvuoja jau 20 metų, tai yra Lenkijos įmonė, didžiausia Lenkijos gamintoja, kurioje yra batų, skirtų 1–10 metų vaikams.  „Bartek“ batai yra nuolat tobulinami, kad jie atitiktų vaiko pėdą Tai itin aukštos kokybės avalynė, kurią savo vaikams renkasi daugelio Europos šalių tėvai. Visapusiškai patikima, kokybiška ir saugi - nes siekdamas sukurti geriausią avalynę „Bartek“ dirba ir gilinasi į vaikiškos avalynės gamybą, bendradarbiauja su medicinos ir antropologijos ekspertais. „Bartek“ - tai šypsena, sveikata, patogumas ir, žinoma, labai stilinga avalynė vaikams. BARTEK – investicija į taisyklingą vaiko pėdučių vystymąsi!

►Kiekvieną sezoną avalynė yra testuojama specialiose institucijose, kurios patvirtina batukų aukštą kokybę. ,,BARTEK“ batai - tai patogumas ir sveikai augantys vaikai. Tai pagrindinė prekės ženklo taisyklė per pastaruosius 25 metus. Įmonės filosofija remiasi vieno iš vadovų teiginius: „Mes žinome, kokia svarbi avalynės kokybė vaikams ... nes ir mes esame tėvai.“

►Tinkamas pėdų augimas priklauso nuo gerai prigludusios avalynės. Štai kodėl įmonė įdarbina aukštos kvalifikacijos darbuotojus, išmanančius apie vaikų batus. Skirtingos vaiko augimo fazės reiškia, kad jų kojos turi skirtingus poreikius, todėl batų struktūra turi būti tinkamai pritaikyta prie šių fazių. 
Kartu su antropologais ir ortopedais iš odos pramonės instituto yra tiriama vaikų pėdos pagal sveikų pėdų „BARTEK“ akademijos programą.

Modeliuose gali būti šios technologijos :

 • Antimikozės ir antibakteriniai intarpai „B-Fresh“ ir „Dry & Go“ - jie apsaugo kojas nuo alergenų ir mikozės
 • Atspindintys elementai - jie garantuoja geresnį matomumą kelyje sutemus
 • Membrana BRTKTEX - atspari vandeniui ir vėjui