Solitaire putos+2 kempinėlės visų tipų avalynei

Solitaire putos+2 kempinėlės visų tipų avalynei
Gamintojas: Solitaire
Kodas: 5876
8,99 € be PVM: 7,43 €

Variantai


Kiekis: Į krepšelį

ATSIĖMIMAS ir GRAŽINIMAS

Pasirinkite vieną iš šių būdų:

BATUKAS.LT parduotuvės:

 • PPC "Akropolis", K. Mindaugo pr. 49, Kaunas 
 • PPC "Akropolis", Ozo g. 25, Vilnius
 • PPC "Ozas", Ozo g.18, Vilnius
 • PPC "Akropolis", Taikos pr. 61, Klaipėda,
 • norimą grąžinti prekę siunčiate paštomatu.
norint keist/grąžint turite paskambinti telefonu 8 645 15115 ir informuoti apie pasirinktą būdą.
 

BATŲ PRIEŽIUROS RINKINYS VAIKAMS : 

IŠLANKSČIUS PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS PAKUOTĘ ATSIVERIA TOBULO GROŽIO PIEŠINYS , KURĮ GALIMA NUSPALVINTI ! 

 • Valymas, priežiūra ir apsauga:
  • Norint, kad batai tarnautų ilgiau ir būtų švarūs ir gražūs būtina juos prižiūrėti. „Solitaire“ putos puikiai valo visų tipų batus, tuo pačiu užtikrindamos apsaugą nuo vandens ir nešvarumų. Purškiant putas nesusidaro aerozolio debesis, tad jas galima naudoti ir uždarose patalpose. Rekomenduojama batams su "Goretex", "Sympatex" ir visiems kitomis "Tex" membranomis.
 • Naudojimas:
  • ​Prieš naudojimą nuvalykite nuo avalynės stambias dulkes ir purvą. Prieš naudojimą putų flakoną suplakite. Užpurškite putų ant mikštos (geltonos) kempinėlės ir tolygiai paskirstykite putas ant avalynės paviršiaus.  Leiskite nudžiūti. Tada lygią odą nublizginkite, o verstą odą, jei reikia, pavelkite su šiukščia (juoda) kempinėle. Nepurkšti putų tiesiogiai ant avalynės paviršiaus, nes gali likti dėmės ir apvadai.
 • Rinkinį sudaro:
  • 1 flakonas „Solitaire“ putų visų tipų avalynei, 125 m.;
  • 1 minkšta (geltona) batų valymo kempinė;
  • 1 šiurkšti (juoda) kempinė zomšos ir nubuko valymui;
 • Patarimai:
  • Prieš pradedant dėvėti naują avalynę visada ją impregnuokite.
  • Avalynę valykite reguliariai tam tikrais intervalais ir tuomet, kai susitepa.
  • Tos pačios avalynės kasdien avėti nepatartina, reikėtų daryti 24 valandų pertraukas ir palikti ją vėdintis. Tai reikšia, kad avalynę reikėtų keisti dažniau.
  • Norint, kad nešiojama avalynė išlaikytų savo formą, reikėtų ją laikyti ant specialių kurpalių. Nekimškite į batus laikraščių
  • Niekada nedžiovinkite drėgnos odinės avalynės ant šildytuvų ir netoli šilumos šaltinių. Taip oda perdžius ir sutrūkinės.
  • Kartkartėmis naudokite naujus arba sezoniškumą atitinkančius avalynės įdėklus. Tai labai patogu pėdoms.
  • Audamiesi batus, visada naudokite batų šaukštą. Tai apsaugos batų užkulnius.
 • Saugokite nuo vaikų.
  • Neįkvėpkite aerozolio. Atliekas ir pakuotę saugiai išmeskite. Įvykus nelaimingam atsitikimui ar blogai pasijutus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją (jei įmanoma, parodykite šią etikėtę). Naudokite tik gerai vėdinamose vietose. Flakonas veikiamas slėgio. Saugoti nuo saulės spindulių ir aukštesnės nei 50C temperatūros. Išnaudojus priemonę, nemėginkite per jėgą atidarinėti flakono ar jį deginti. Nepurkšti į liepsną ar ant įkaitusių objektų. Laikyti atokiai nuo degių šaltinių. Talpą priduoti į perdirbamų medžiagų surinkimo punktą tik pilnai ištuštintą. Sudedamosios dalys: 5-15% alifatinių angliavandenių, <5% nejoninės aktyviosios medžiagos, kvapiosios medžiagos.

                      

 

UNIVERSALUS RINKINYS VISŲ TIPŲ AVALYNEI

 

Rekomenduojama "Goretex", "Sympatex" ir visiems kitiems "Tex" paviršiams. Siekinat užtikrinti, kad avalynė ilgai išliktų daili, ją būtina gerai prižiūrėti, o vaikišką avalynę - YPAČ! Universalios putos "Solitaire" patikimai saugo avalynę nuo purvo ir drėgmės. Svarbu nepurkšti putų tiesiogiai ant avalynės paviršiaus, nes gali likti dėmės ir apvadai. Pirmiausiai užpurkškite šiek tiek putų ant kempinėlės, tada tolygiai paskirstykite jas ant avalynės ir leiskite išdžiūti.

SUDĖTIS: 1vnt. universaliųjų putų "Solitaire" flakonas, 150ml., 1vnt. kempinėlė, 1vnt. batų šaukštas "Ergolino".

Universaliosios putos "Solitaire" prižiūri, atsargiai, tačiau stipriai valo ir apsaugo avalynę nuo purvo bei drėgmės. Purškiant putas nesusidaro aerozolio debesis, tad jas galima naudoti ir uždarose patalpose.

NAUDOJIMAS: prieš naudojimą nuvalykite nuo avalynės stambias dulkes ir purvą. Prieš naudojimą flakoną suplakite. Užpurškite putų ant mikštos kempinėlės ir tolygiai paskirstykite putas ant avalynės paviršiaus.  Leiskite nudžiūti. Tada lygią odą nublizginkite, o verstą odą, jei reikia, pavelkite šepetėliu.

 

Dar keli patarimai:

Prieš pradedant dėvėti naują avalynę visada ją impregnuokite.
Avalynę valykite reguliariai tam tikrais intervalais ir tuomet, kai susitepa.
Tos pačios avalynės kasdien avėti nepatartina, reikėtų daryti 24 valandų pertraukas ir palikti ją vėdintis. Tai reikšia, kad avalynę reikėtų keisti dažniau.
Norint, kad nešiojama avalynė išlaikytų savo formą, reikėtų ją laikyti ant specialių kurpalių. Nekimškite į batus laikraščių
Niekada nedžiovinkite drėgnos odinės avalynės ant šildytuvų ir netoli šilumos šaltinių. Taip oda perdžius ir sutrūkinės.
Kartkartėmis naudokite naujus arba sezoniškumą atitinkančius avalynės įdėklus. Tai labai patogu pėdoms.
Audamiesi batus, visada naudokite batų šaukštą. Tai apsaugos batų užkulnius.

ATSARGIAI! BŪTINA ATKREIPTI DĖMESĮ

Saugokite nuo vaikų.

Neįkvėpkite aerozolio. Atliekas ir pakuotę saugiai išmeskite. Įvykus nelaimingam atsitikimui ar blogai pasijutus, nedelsiant kreipkitės į gydytoją (jei įmanoma, parodykite šią etikėtę). Naudokite tik gerai vėdinamose vietose. Flakonas veikiamas slėgio. Saugoti nuo saulės spindulių ir aukštesnės nei 50C temperatūros. Išnaudojus priemonę, nemėginkite per jėgą atidarinėti flakono ar jį deginti. Nepurkšti į liepsną ar ant įkaitusių objektų. Laikyti atokiai nuo degių šaltinių. Talpą priduoti į perdirbamų medžiagų surinkimo punktą tik pilnai ištuštintą. Sudedamosios dalys: 5-15% alifatinių angliavandenių, kvapiosios medžiagos, citronelonas.

Raktiniai žodžiai: solitaire, putos+2, kempinėlės, visų, tipų, avalynei